Dzień Dziecka 2018
    SP5WA pisze:

Na platformie LogSP dostępne są wyniki Zawodów DD.
    Po dwudniowym okresie karencji (czas na poprawki jak w szkole) przyklepiemy wyniki jako oficjalne. Następnie w trybie ekspresowym będą przygotowane grawertony i drukowane Świadectwa dla juniorów. Wszystko dotrze do młodych uczestników na zakończenie roku szkolnego w piątek 22. czerwca.

73,
    de Tomek SP5PY, Bogdan SP5WA, Paweł SQ5STS, Tom SP5XO
    Rada Pedagogiczna Zawodów Dzień Dziecka
    zawodydd@gmail.com

www.sp5prf.pl
    www.reaktywacja.org.pl

Ja, ośmiopak, ośmielam się wyrazić swoje niezadowolenie,). A to z tego powodu, iż niektóre stacje wysłały log nie w swojej kategorii. Chodzi tu o kat. G ( jak GOŚCIÓWA ).
Stacja ta (nie będę pokazywał paluchem ),w zawodach łapała wszystko co się rusza.pan zielony A zapis w ,,regolamento" mówi:

G. Gość zawodów - stacja, która w zawodach przeprowadzi łączności tylko z juniorami.
Nie jest wymagany log od Gościa zawodów. Punkty za QSO z Gościem zawodów będą
zaliczone korespondentowi-juniorowi, gdy znak wywoławczy Gościa wystąpi w co najmniej
3 różnych logach. Gość podaje grupę kontrolną w/g ogólnego schematu.

W związku z zaistniałą sytuacją JA (ośmiopak) i kol.Marcin SP5IOU zostaliśmy sklasyfikowani o jedną pozycję niżej.
JA niby już się z tym pogodziłem,( chyba ) ale nie wiem jak kol.Marcin to zniesie ( został pozbawiony lauru zwycięzcy)
Za powyższe niedopatrzenie proponuję postawienie szanowną radę pedagogiczną na pół godziny do kąta.

Tiaaaa. Regulamin to regulamin.lollollollollollol