Praca na radiostacji pod nadzorem osoby licencjonowanej
    sp3suz pisze:
    ..........Podobnie w lotnictwie. znam takich co maja własne samoloty nawet helikoptery i latają po Europie bez licencji. Już tak latają po kilkanaście lat i to sporymi samolotami bo nawet trafił się LEAR jet a w innym zakątku SP stary Mi8. Pytają gościa jednego drugiego i trzeciego nie boisz się ze cie złapią? No co ty! Przecież u góry nie ma Policji! Mam własne lotnisko mogą mi skoczyć, moje podwórko , poje prawo i moja własność. Podobnie tutaj , moja wnuczka , mój znak i moja stacja. Zanim dzieciak coś chapnie jest przeze mnie zdyscyplinowany i dopilnowany. Koniec tematu.
SP3SUZ.

Władek, na miłość boską co Ty wypisujesz. Oni nie muszą mieć licencji pilota bo takową mają ich piloci. Mało tego ich samoloty/helikoptery muszą mieć aktualne certyfikaty bezpieczeństwa. W przeciwnym razie mają zakaz lądowania w cywilizowanych krajach w tym oczywiście europejskich.
To fakt u góry nie ma policji ale takowa lub specjalne służby są na dole, na lotnisku. Owszem mogą wylądować(bez zgody kontrolerów) ale już nie wystartują.

Cyt " Mam własne lotnisko mogą mi skoczyć, moje podwórko , poje prawo i moja własność " koniec cytatu.
Oczywiście na tym jego lotnisku mogą jemu skoczyć ale on może też tylko skoczyć, to nie jest lotnisko w świetle prawa międzynarodowego może być co najwyżej lądowiskiem. Na żadnym innym lotnisku nie wyląduje jak nikt inny na jego lotnisku również nie wyląduje. Czyli d.... totalnie blada. Nie dawaj takich przykładów bo to jest totalny chichot.
_______________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM