Praca na radiostacji pod nadzorem osoby licencjonowanej
    sp3qfe pisze:

Ad. 1. Obowiązuje - odpowiedzialny jest za to hotel

Ad. 2. Obowiązuje. Były akcje że policja zatrzymała autobus.... Ręce do góry i leciały mandaty. Ja w autobusie zawsze jeśli pasy są to je zapinam.
    Kierowca tylko wtedy płaci za mandat, jeśli nie przypomni o obowiązku zapinania pasów.

Tyle z zagadnień nie na temat.

Ad. 1. Kolega też jak u niego nocujemy. Następnym razem jak będe na rybach wyślę go do urzędu żeby mnie meldował... ciekawe co powie lol
Ad. 2. Jak są oczywiście. Tymczasem dzieciaki na wycieczkę jechały autokarem bez pasów bo taniej... i legalnie. Bezpieczeństwo na drodze jak ta lala.

A jak koledze w UKE doradzili że może szkolić wnuczkę to można skorzystać z kolejnego jakże często używanego przepisu. Pociągnąć urzędnika do odpowiedzialności majątkowej.
No bo przecież nakłania do łamania prawa. Oczywiście rozmowę trzeba nagrać, bo na piśmie nikt takiego stanowiska nie zajmie.

Już nie offtopuje i chowam się do kąta.