LoRa, LoRaWAN, TTN
    sp3suz pisze:

@ EI2KK Ja miałbym pytanie w związku z Australią właśnie. CB na jakich czterdziestkach tam pracuje? chodzi mi o to czy szkoły przez radio jeszcze istnieją? Czy wszędobylski Internet zastąpił CB radio i nauka odbywa się już w sieci? Wiesz coś o tym? Bo nigdzie nie ma informacji.

Specjalnie dla ciebie spytałem niemal u źródła, znajomy z Haveyoubroughtabeeralong, przypuszczam, że chciałbyś jako wolny słuchacz do takiej szkoły się przyłączyć... zacne postanowienie... warte wszelkiej pomocy.

Australijczycy poza swoim akcentem, mają też tendencje do wymyślania śmiesznych nazw, np. 'pijany zając' to u nich 'stoned wombat'... może właśnie z tego powodu na twoje pytanie odpowiedział, żebyś 'szukał na billabong'ach'.

Powodzenia.