Indoktrynacja na pasmach
    SP1AP pisze:

........Wielu z nas pamięta Jurka z Poznania, sympatycznego kolegę nadawcę i te jego, jednak śmieszne "audycje".
    Jurek już jest SK i szkoda, bo to był m.in. świetny telegrafista, ale na temat tych "nabożeństw" w eterze były do niego kierowane
    apele o zaprzestanie, niestety nie posłuchał.........

Śp Jurka znałem osobiście(super gość, totalnie nieszkodliwy) i uważam że jego działalność na radiu była zdecydowanie mniej lub nie była w ogóle szkodliwą dla Towarzystwa i społeczeństwa od totalnie nachalnej działalności nawiedzonych tych co chodzą po domach i szukają frajerów do swojej sekty. Ci sami stoją również na ulicach i zachęcają(nie raz namolnie) do dyskusji lub przeczytanie wystawionej tam "lektury". A kysz.

Pisząc to co wyżej zaznacz że to jest Twoja subiektywna opinia bo nie uważam żebyś wypowiadał się z jakiegokolwiek upoważnienia.