Burze majowe
EmCom w akcji
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie siecią SP EmCom która zrzesza sympatyków łączności radioamatorskiej. Czytając komentarze widać że wielu opanowało obsługę klawiatury, wiele dzieci w przedszkolu to już potrafi. Ale czy coś zrobiłeś by się wypowiadać ? (niech każdy sobie zada pytanie takie)

Pytanie co ma robić SP EmCom jak jest spokojnie ? Odpowiedź: SP EmCom ma za zadanie edukować entuzjastów radiołączności, integrować krótkofalowców, rozwijać talenty, propagować zdrowy styl życia i pokazywać pozytywne aspekty radiołączności których to nie potrafią koledzy tacy jak SQ6ADE który nieustannie komentuje a nic nie wykonał w naszym otoczeniu krótkofalarskim by móc się wypowiadać nieustannie. Nikt w sieci nie działa aktywnie dla koszulki którą z własnych środków zakupił. Koszulka ma charakter integracyjny z grupą.

Może czas pokazać że w jakimś celu się chodziło do szkoły a na pewno nie po to by zjeść śniadanie, pobawić się zabawkami i spotkać z kolegami a przy okazji nauczono się odgryzać kolegom w szkole. Czekamy na inicjatywę ze stron krytyków. Najłatwiej się krytykuje coś czego się samemu nie potrafi i zazdrości.

"Nie popełnia błędu ten kto nic nie robi" - zapraszamy do aktywnego udziału nie ograniczając się do komputera. Spokojnego Wieczoru i do usłyszenia. 73!