Burze majowe
EmCom w akcji
    SP7V pisze:

SQ7RF, a może Ty nie jesteś taki genialny jakiego widzisz w lustrze.

Może ludzie mają Cię dość już na starcie.

Są w SP kluby PZK, LOK, czy innych organizacji, które tworzą zajęcia dla dzieci, aby w przyszłości te dzieci mogły być np w PZK. Popatrz na wpis Bogdana o zawodach z okazji Dnia Dziecka. No to wystartuj z ZHP , nie z ZHP to z PCK, nie z PCK to z dziećmi z Domu Dziecka. Zainwestuj w przyszłość PZK !!! A Ty u wszystkich szukasz czegoś złego. Wypisujesz tu stertę bzdur, wygadujesz na mój temat kłamstwa za moimi plecami i myślisz, że się nie dowiem. Wstydziłbyś się chłopie.

Ochłoń zmień specjalistę bo ten ci szkodzi ja za plecami nie muszę cię obgadywać daleki jestem od tego typu praktyk ja ci w oczy powiem co myślę o tobie

Co do stwierdzenia genialny ja nawet taki nie chcę być ale skoro tak twierdzisz miło to słyszeć
przynajmniej wiem skąd te ataki na mnie personalnie ty po prostu masz ból czterech liter

Co do zawodów Dnia Dziecka jak najbardziej ale nie ZHP a szkoła