Dzień Dziecka 2018
Witajcie dzieci i młodzieży!
Rozpoczęliśmy przygotowania do Zawodów Dzień Dziecka. Będzie to druga edycja zawodów w nowej formule.
Głównym założeniem nowej formy jest uwypuklenie pracy juniorów na pasmach i zachęcenie ich do aktywności krótkofalarskiej. Nowością w tym roku jest wykorzystanie platformy LogSP do pełnej obsługi zawodów:
- Zamieszczony jest regulamin zawodów
- będą przyjmowane logi
- będą ogłoszone wyniki i statystyki
- będą gotowe do pobrania dyplomy dla uczestników
Użyjemy strony klubowej SP5PRF do zamieszczania dodatkowych informacji związanych z zawodami. Będziemy przyjmować zdjęcia uczestników do galerii. Również krótkie video clipy przedstawiane na forum pki będą mile widziane.
Trwa majówka i długi weekend. Jest to doskonała okazja do rozpoczęcia treningów operatorskich zarówno dla juniorów jak i dla seniorów.
Juniorów posiadających już pozwolenia radiowe zachęcamy do zrobienia w ramach treningów nieco łączności na pasmach jak również przygotowania prostej anteny na pasmo 80m na czas zawodów.
Seniorów prosimy o zarezerwowanie wolnego czasu aby mogli zaprosić swoje dzieci lub wnuki do wspólnej zabawy 1. czerwca.

Uwaga: Sponsorem strategicznym naszej zabawy jest firma On Air - producent contestowych pieluchmajtek - niezbędnika dla każdego zapalonego contestmana.

73,
de Tomek SP5PY, Tomek SP5XO, Bogdan SP5WA, Paweł SQ5STS