STATUT PZK 21.04.2018
ZATWIERDZONY na Zjeśdzie w Warszawie
Greg,

oczywiście, że moja odpowiedź była intencjonalna i przejaskrawiona.
Związane jest to z Twoim pytaniem

SP2LIG pisze:

Czy można wystąpić do ZG PZK z wnioskiem o dyscyplinarne wieczyste usunięcie wiecznie szkalującego przy każdej okazji totalnie chorego z nienawiści członka PZK który non stop godzi w dobre imię Związku ?????????? Który wiecznie opluwa Związek czyli nas wszystkich członków PZK.

Pytanie to oznacza, że nie znasz zapisów statutowych i nie wiesz, że stowarzyszenie to nie zakład pracy i nie ma czegoś takiego jak dyscyplinarne wyrzucenie. Nie wiesz kto może członka usunąć. ZG nie ma takich uprawnień chociaż kiedyś próbowano tego zabiegu chyba w stosunku do SP9MRN i SP5UHW.
Poza tym działalność na szkodę Związku to płynne pojęecie.
Z tym opluwaniem członków też bym się nie rozpędzał.
Z wieloma stwierdzeniami Jacka mogę się nie zgadzać, ale nie zgodzę się, że opluwa związek.
Moim skromnym zdaniem każda osoba wypowiadająca się krytycznie kieruje się troską o dobro organizacji.
Organizacji nie potrzeba klakierów władzy. I może mnie denerwować sposób zadawania pytań, ale nie są one szkodliwe. Jeżeli uznamy, że pytania AKI, OUJ-a są szkodliwe to jak nazwać dalsze członkostwo w PZK byłego wiceprezesa Mądrzyńskiego który w 2016 w procesie karnym został skazany za działanie na szkodę PZK, między innymi 3-letnim zakazem pelnienia funkcji w organizacjach pożytku publicznego (dlatego mogę posłużyć się pelnym nazwiskiem). Człowiek ten nie tylko jest czlonkiem PZK, ale jest posiadaczem Odznaki Honorowej PZK.
To który czyn jest bardziej szkodliwy? Gdybym był posiadaczem OH to bym ją zwrócił.

Trawestując powiedzenie pewnego słynnego adwokata amerykańskiego "mogę się nie zgadzać z wypowiedziami AKI czy OUJ, ale póki robią to w granicach prawa to poświęcę wszystko, żeby mogli to robić".

Natomiast bardzo Cię Grzegorz proszę uważaj co piszesz bo Twoje zdania

SP2LIG pisze:

W tym przypadku lepiej zamilcz nim klepniesz kolejne głupoty.
    Dziwię się że Ty jako przewodniczący GKR jesteś w stanie wypisywać podobne bzdety.
    Rozumie że Tobie pasi bajzel wywoływany toksycznymi wpisami na temat PZK przez SP9AKI.

ocierają się o zniesławienie czyli art. 212 KK, a wcale nie mam ochoty pisać aktów oskarżenia.
Szkoda na to czasu.
Pozostanę tylko przy stwierdzeniu, że było to co najmniej niegrzeczne i pewnie wynika z Twojego przeświadczenia, że jeżeli coś Ci się wydaje to na pewno prawo to dopuszcza.