UT/HF0DUGA
Widzę ze nie radzicie sobie z ogarnięciem tego tematu. Nic wam nie pasuje do tego co wiecie i powstają wątpliwości i teorie spiskowe a w konsekwencji podejrzenie o nielegalność wesoły
Kolega zakładając post nie pytał się czy MOŻE nadawać tylko poinformował ze BĘDZIE nadawał .
Koniec kropka .
Od interpretacji przepisów są stosowne instytucje i im to pozostawcie.
Nie macie pojęcie na podstawie jakich dokumentów i argumentacji zostało wydane to pozwolenie a fakt iż jest na taka moc i tak długi termin mogą nakierować na „inne” niż normalne przesłanki do dodatkowego pozwolenia.

Gdyby ktoś się grzecznie zapytał to organizator MÓGŁ BY ale wcale nie musiał przedstawić sytuacje prawna w jego interpretacji.

Wam drodzy koledzy pozostaje przyjąć do wiadomości fakt iż taka stacja będzie pracować i albo chcie z nią nawiązać łączność albo wypić piwko przy ognisku.

Po co to wszystkie wykładnie o pozwoleniach i CEPTach skoro nikt o to nie prosił a jedynie z grzeczności poinformował o stacji okolicznościowej.
To jakaś nowa tradycja nastąpiła teraz ? Z każdym korespondentem zanim wymienicie raporty najpierw podważa się jego „legalność”? Czy aby na pewno możesz pracować pod tym znakiem, a i czy twoje QTH jest właściwe.

Idąc tym tropem za chwile ktoś będzie forsował krotkofalarska wersje certyfikatu SSL.


  PRZEJDŹ NA FORUM