Dlaczego niebo w sloneczny i bezchmurny dzien ma kolor blekitu ?
    SP6FPH pisze:

Koledzy jeżeli chcecie pozanc swoja przeszlosc ,wystarczy zapytać SP9NRB,wie wiecej niż mój spowiednik.
    Nie przypominam sobie zebym się zwierzal SP9NRB.
    Ja poglebilem wiedze na temat samego siebie , wiem ,przeczytałem , SP9NRB wlasnie mi to objawil .
    W jakim programie telewizyjnym po polnocy mogę zadzwonić i dowiedzieć się więcej?
    Wszyscy zainteresowani skorzytaja.
    Nie wstydz się, pochwal się.

P.S Czytalem kila razy informacje o sobie ,starałem się zrozumieć ten bełkot i mam problem.
    1-szy maja ? , to pewnie czuly punkt, przepraszam ze trafiłem.
    To pytanie jest pulapka.
    Odpowiedz będzie potwierdzeniem czy miałem racje.

Parafianinie. Twoje zachowanie swiadczy o twojej przeszłości. sp6fph, widać, że tobą kieruje klecha(spowiednik). Czy tobie spfph podyktował odpowiedż. Czy przygłupawy klecha podyktował ci wybiórczo potraktowaną historię a ty to publikujesz po wszystkich forach? Jakbyś w swej starczej nadinteligencji nie zaskoczył to jest to forum krótkofalarskie i o tematyce krótkofalarskiej. Już był taki z sp3, ale on już od kilku lat jest SK. Ty dokładnie zachowujesz się jak on. Nie myśl, że religinym i politycznym pluciem na innych odkupisz swoje grzechy. A może ten cytat "wszystkie wasze czyny zostaną zmierzone i osądzone" co masz na sumieniu? Tylko, że jak nagrzeszyłeś w życiu to "nową ewangelizacją" się nie wyłgasz. A gdzie zadość uczynienie, tym, których skrzywdziłeś. Tu chcesz nawracać a jak wychowałeś swoje dzieci? a wnuki? Tu się wypowiadamy o sprawach krótkofalarskich i elektronicznych. Swoje problemy polityczne głoś na wiecach politycznych a religijne w kościele (jak cię klecha do głosu dopuści).
P.S. Sprawdziłeś już w słowniku co oznacza "parafianin"
Niestety wiek ma to do siebie, ze bez okularów i kumatej wnuczki tekstu pisanego nie można zrozumieć.