Egzamin na świadectwo operatora w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej 2018
    SP1AP pisze:    ........Czytałem ten cały formularz "znanego" nadawcy z SP6(szumnie nazwany "Arkuszem Dionizego") i do samego jego zrozumienia trzeba skończyć co najmniej akademię lub uniwerek, a dodatkowo ukończyć przynajmniej jeden specjalistyczny kurs!.........SP1AP.

Zbig, w czasie kiedy o AD było głośno co było związane z zgłoszeniem naszych instalacji antenowych do wyznaczonych urzędów to instrukcja wypełnienia AD jak i szeroka dyskusja była na forum.
Kto chciał ten AD wypełnił i wysłał tam gdzie powinien i nie było żadnego bólu. Myślę że większość kolegów która miała dobrą wolę i wypełniła AD nie kończyła w tempie błyskawicznym bliżej nieokreślonej akademii lub uniwerku, kurs specjalistyczny był na forum więc gdzie Ty widzisz problem.
Część zwisowców którzy mieli AD w d..... ci mają problemy podobne do Twoich. Na bank ściskają zwieracz na wypadek jakiejkolwiek kontroli z np. UKE, właśnie z braku dokonania obliczeń swoich instalacji antenowych.

Ci towarzysze niedoli którzy twierdzą że ich zgłoszenia nie dotyczą bo nie emitują więcej jak 15 ERIP i uważali że nic nie muszą robić i zgłaszać, ci mają 100% rację. Tylko w jaki sposób udowodnią np. kontroli z UKE że ich instalacja nie emituje więcej jak 15 ERIP. Na gębę, na bank nie. Jeżeli w szufladzie mają wypełnione AD to jest total cacy ale jak nie mają niczego to jest total ale be.

Chętnie pomógłbym Tobie ale AD zostały skancelowane z mojego twardego dysku, było i minęło.
Odszukaj sobie stosowne wątki dot AD, tam masz wszystko na łapce.
_________________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM