Egzamin na świadectwo operatora w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej 2018
    SP1AP pisze:

SP2LIG pisze:

Jeżeli w 1964 roku byłeś w wojsku to wszystko łącznie z Twoją nauką i czegokolwiek innego było podporządkowane polskiemu okupantowi czyli sovietom.

Zbig, proponuje niech każdy pozostanie przy tym co jest jemu bliskie, Tobie Zośki, Maryśki mnie natomiast ICAO.

Otóż niepotrzebnie Grzegorzu ciągle wszystko zawzięcie upolityczniasz, stałeś się już dawno "politic-fighter", co zraża do Ciebie wielu dyskutantów.
    Odpuść sobie to ciągłe "politykierstwo", w naszej pasji nie ma na to miejsca, jesteśmy społecznością ogólnoświatową, nie sowiecką, nie faszystowską, tylko najnormalniej w świecie koleżeńską, zrozum to wreszcie proszę. poruszony

Dodam, że nie używam "Zosiek, Marysiek, Bożenek" itp, tylko literuję w polskich rozmowach poprawnie po polsku, chyba więc mnie nie słyszałeś, bo byś doskonale wiedział i używania tej dziecinady mi nie zarzucał. Pozdrawiam.cool.......

SP1AP.

Zbig, jesteśmy na demokratycznym forum i mogę pisać wszystko co nie godzi w dobre imię Najjaśniejszej i w dobre obyczaje. Od zawsze byłem totalnym wrogiem wszelkiej zarazy ze wschodu, to wyniosłem z domu. Nawet jak byłem w TOSWL to łeb Lenina w uroczyste święto rocznicy krwawej/bandyckiej rewolucji wrzuciłem do kibla, afera była na całą szkołę. Nawet ściągnęli proroka. Popełniłbyś taką polityczną zbrodnie lub ci którzy są do mnie politycznie zrażeni ?????? To tak w wielkim skrócie żebyś mi w przyszłości nie zarzucał że mam skrzywiony polityczny kręgosłup i nie usiłuj nastawiać go bo nie masz bladego pojęcia o nastawach cudzych kręgosłupów.
Czy ktoś jest do mnie zrażony w tematach politycznych to raczej mi to wisi delikatnie mówiąc. Mogą to być tylko ci którym cknią się "dobre stare" czasy.
Ty jesteś ortodoksą i jesteś zamknięty w tym co Ciebie komuchy nauczyli, natomiast wyjście na świat zachodni nazywasz upolitycznieniem.
Niech już tak zostanie.

Wiele razy Ciebie słyszałem w paśmie 80m(HHS/AP) i doskonale wiem że kochasz polskie spelowanie(dla Ciebie literowanie), czy robisz to poprawnie czy nie to nie ma żadnego znaczenia skoro z tego wychodzi jasno jedno czyli wieża Babel i ktoś obcy totalnie nie skuma że Zbig jest cacy bo robi to poprawnie a domniemany Franek jest be bo robi to niepoprawnie. Wielka szkoda że nie jest mi dane posłuchać Ciebie na wyższych pasmach.
Zbig, trzymaj się ciepło. Jeden browarek to tak dla zdrowia sobie golnij.