SP DX Contest - edycja 2018
  SP5WA pisze:

   sq9kdt pisze:

   A ja tak zapytam skromnie, chciał bym logować łaczności w N1MM i jest tam zakładka SPDX, teraz chciał bym wystartować na 3 pasmach, co mam wybrać , do wyboru mamy All, poszczególne pasma,i Limited. Podejrzewam że mam wybrać Limited ale jak mam podać na jakich pasmach chcę pracować?


  Podczas tworzenia nowego logu SPDX możesz wybrać Band: Limited. To nie jest krytyczne w tym momencie. Równie dobrze możesz wskazać All.
  Dopiero po conteście wygenerujesz log w formacie Cabrillo. W nagłówku tego pliku w linii CATEGORY: SINGLE-OP-ASSISTED LIMITED HIGH MIXED podmień "limited" na SOTB
  Następnie swój log w Cabrillo należy załadować na stronie:https://spdxcontest-2018.pzk.org.pl/2018/sendlog.php
  Tam dokonuje się ostatecznej deklaracji i wyboru kategorii swojego udziału w conteście. W ramce KATEGORIA zaznacz właściwą Tobie - SOTB MIXED. Jeśli nie będzie widoczna to z pop-up menu wybierz ją.
  A na koniec klepniesz w PRZEŚLIJ LOG i fajrant. Wyniki będą za ok. 4 tygodnie, ponieważ w regulaminie nadal widnieje archaizm w postaci terminu wysyłki logów do 30. kwietnia, Hi.Dzięki za pomoc, chociaż zastanawiam się nad SOTB bo to jest bez sensu kategoria, bo jest ona tylko mix. Ja pracuje tylko na ssb więc na starcie bym przegrał,ponieważ ssb+cw to nie to samo co ssb. Dziękuję i powodzenia


  PRZEJDŹ NA FORUM