Czy to już koniec forum.
    SQ9JXB pisze:

SP6IX pisze:

Tak się zastanawiam ,czyżby zamilkli wszyscy nabijający punkty .A szkoda przynajmniej było co poczytać i dowiedzieć się co słychać u kolegów .

Grzegorz

A warto pisać i zakładać nowe tematy jak i tak zaraz rozpęta się jałowa dyskusja nie na temat.

Osobiście wolę zagraniczne fora tematyczne, przynajmniej jest spokój i nie ma problemu z otrzymaniem odpowiedzi(nawet na PW) albo z jej znalezieniem.
    Z tego forum to na PW z zasady otrzymujemy reprymendy albo pouczenia od domorosłych nawiedzonych "guru" od wszystkiego tylko nie od naszego hobby.

A szkoda bo forum zapowiadało się dobrze.
    Ale jeszcze jest szansa. Większa aktywność Adminów i będzie porządek.

Pozdrawiam.

Witam Janku ,właśnie o to mi chodziło by sprowokować do pewnych wynurzeń na temat naszego hobby i tu moje rozczarowanie . Myślę że co niektórzy "guru " już się wypstrykali a inni wrzucą coś ciekawego np: jak się przygotowują do SPDXc i.t.p .