Próba legalizacji zatrudniania członków PZK w PZK?
Koledzy - czy Wy już naprawdę nie macie innych zainteresowań aniżeli wzajemnie się pałować i opluwać ??
Jak macie coś do wyjaśnienia to proszę bardzo jest telefon jest prywatny e_mail. Można się też spotkać na najbliższym ŁOSIU 2018 i sobie spokojnie przy piwie porozmawiać i podyskutować.Zapewne autor tego wątku nie pojawi się na ŁOSIU (a szkoda) ma naprawdę bardzo blisko) gdyż nie ma cywilnej odwagi spojrzeć niektórym Kolegom w oczy.
Przecież to forum czytają inni nie związani z naszym hobby i wyrabiają sobie negatywną opinię o naszym Polskim Związku Krótkofalowców i jego długoletnich działaczach ( niektórzy działają tylko wirtualnie na różnego rodzaju forach )i tylko chcą pouczać innych lub ich obrażać.Może na razie zastanowicie się co by zrobić , aby w PZK było lepiej nie pie.... pierdoły - dużo i o niczym.Od samego pisania i wyciągania brudów z dawnych lat w naszym Związku nie polepszy się.Trzeba zabrać się do roboty, pomyśleć co by ulepszyć , naprawić - a nie komu dop....ć.Przecież to jest już mało zabawne i żenujące.Wczoraj były zawody WPX SSB i zamiast dać Kolegom z PJ5Z ( op. Janusz SP9FIH) dodatkowych punktów to wy od wczesnego poranka jak tylko otworzycie swoje oczka do późnych godzin nocnych w kółko to samo odmieniacie w różnych przypadkach.Czy niektórych z Was nazwa krótkofalowiec członek PZK ma się tylko kojarzyć z forum na SP7PKI ??? - już nie macie innych zainteresowań ???. Dajecie zły przykład innym młodszym Kolegom , którzy by pewnie chcieli wstąpić do PZK , ale jak czytają wszelkie wątki wymyślane przez tych samych osobników , którzy są chorzy z nienawiści od wielu lat do PZK i ludzi z grona osób funkcyjnych - to stan liczebny nie zwiększy się.Nie chcę tu nikogo pouczać , ani nikim manipulować.Wystarczy , że wielu z Was dało się niestety zmanipulować i wciągnąć w tą okrutną walkę - ale o co ???. Idzie wiosna a z nią przyjdą zmiany również w PZK , ale muszą to być zmiany mądrze przemyślane i rozważne.Od samego pisania tu na forum sytuacja się nie poprawi.A tak będziecie zmuszeni popijać herbatki na uspokojenie( jak wcześniej wspomniał Piotr SP8MRD)i dalej się okładać kijami i opluwać. Przy okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy - życzę Wam Koledzy dużo zdrowia, pomyślności oraz więcej rozwagi przy udzielaniu się na forum SP7PKI.