Balon SKN MOS i SP6ZWR
Ale po co te nerwy. Koledzy mają zabawę w puszczaniu a ja mam zabawę w słuchaniu. Tyle w temacie.... Napisałem tylko że szkoda że nie wzięto pod uwagę tych co słuchają RTTY balonów. Zresztą jeśli ktoś potrafi czytać ze zrozumieniem a nie tylko nabijać gwiazdki nie mądrymi komentarzami to może napisze raz jeszcze.

"Szkoda helu na takie spontan loty ale ważne że Wy mieliście zabawę... Ja akurat na lot się załapałem trochę i pośledziłem ze zdalnej stacji." Więc znacząco stratny nie byłem.

Życzę dalszych udanych lotów i proszę ze swojej strony i nie tylko o info nieco wcześniej by była szansa na śledzenie nie tylko pod balonem.
Do kol. SP9UXY przejrzałem ostatnie kilka lotów w statystykach. Jakoś nie zauważyłem kolegi znaku wśród śledzących. To tłumaczy kolego komentarz. Według typowej narodowej przywary .... Nie biorę udziału ale się wypowiem.
Uważam że temat wyczerpałem.