Wzmacniacz 300W - opłacaność
Widzę, że coraz mniej kultury. Chcesz chodzić taką mocą proszę bardzo. Tylko nie rób niczego złego innym, swojej rodzinie, swoim dzieciom czy wnukom. Czy jesteś pewien, że po napromienieniu swojej żony, córki lub synowej będącej w ciąży odpowiednią porcją energii w.cz. nie będziesz miał downa lub potworka na wychowaniu? A jak wypalisz sąsiadowi elektronikę w telewizorze to się jeden z drugim przyznasz? A jak wykasujesz komuś pliki bo w.cz. zresetowało kumputer?
To jest przykład bezczelności. Czemu jeden z drugim przestrzegasz przepisów drogowych? Bo może być radar, nieoznakowany i prezent z mandatu. A czemu przekraczasz dopuszczalne natężenia? Bo jesteś bezkarny? Brak wiedzy nie zwalnia z przestrzegania przepisów a zwykła kultura nie zwalnia od szkodzenia sobie i innym. Czy podszedł byś do sąsiada lub sąsiadki i dał jej w pysk? A napromieniować po cichutku w.cz. można? A na temat wiedzy. Poszukajcie sobie profesjonalnych przepisów BHP dla pracy w polach w.cz.. Dla niedowiarków znam trzy nazwiska które wyladowały w szpitalu po napromieniowaniu mikrofalami i jedno po napromieniowaniu promieniami rentgena.