TYT MD-2017 - samoczynne nadawanie.
    SQ5SKB pisze:

    Dotknęła mnie dzisiaj ta przypadłość. Używam czasem tego radia podpiętego pod antenę i mikrofonogłośnik w pojeździe. Przez pół dnia produkowałem 3 minutowe audycje (na tyle TOT ustawiony) na TG260 aż się Kolega z 9 okręgu zlitował i wysłał mi info mailem (chwała mu za to że poszukał mojego maila i poinformował o problemie - nieco mniej moich rozmów telefonicznych i hałasu pracującej maszyny poszło w eter). Jakiś błąd w sofcie? Wersja softu v4.05, w radio od miesiąca i do tej pory nie żyło własnym życiem.
    Po tym jak już wiedziałem o problemie pilnowałem w jakich okolicznościach to następuje, ale nie ma żadnej logiki, przynajmniej jej nie odkryłem. Po prostu w pewnym momencie radio zaczyna wysyłać nośną i nie reaguje na nic prócz wyłączenia. Interwał załączenia transmisji nie jest stały, nie wydaje się też być zależny od jakichkolwiek działań.
    Teraz na stole od godziny i nie ma problemu. Czy ktoś z Was słyszał o takowym czy też podobnym przypadku?Może kolega miał/ma nadal Vox'a włączonego?


  PRZEJDŹ NA FORUM