Materiały szkoleniowe dla organizacji pro obronnych i do pewnego stopnia dla radioamatorów

Linkuje tutaj prezentację, którą przygotowałem pół roku temu na okoliczność szkolenia z zakresu Łączności Radiowej, które prowadziłem dla pewnej organizacji paramilitarnej. Zakres dość ogólny:
=>, Co to jest radiotelefon,
=>, Podstawy teoretyczne (prąd i napięcie elektryczne, opór i moc, prąd stały a prąd przemienny, elektromagnetyzm i fale radiowe)
=>, Co to jest modulacja i jakie się najczęściej spotyka
=>, Co to jest szerokość kanału
=>, Jakie są tryby pracy w sieci radiowej (simpleks, duosimpleks, dupleks itp)
=>, Jak się posługiwać radiotelefonem, co to jest PTT itp itd.
=>, Jak prowadzić łączność aby była ona najbardziej efektywna i aby uzyskać jak największy zasięg
=>, Jak posługiwać się antenami i przy okazji nie uszkodzić sobie radiotelefonu
=>, Jakie zasięgi można osiągnąć. Fala przyziemna, propagacja troposferyczna, propagacja jonosferyczna i nieco o falach krótkich

Itp. Itd. Jeżeli ktoś chce wykorzystywać do swoich celów, w tym prowadzenia szkoleń to niech bierze, udzielam licencji wesoły Proszę tylko traktować to jako jedną i niezmienną całość i przede wszystkim pozostawić informacje o autorze.

Ponieważ sp7pki jest trochę forum specjalnej troski, to zwracam powtórnie uwagę na target tej prezentacji. To nie są materiały przewidziane dla krótkofalowców, a w zasadzie dla kandydatów na krótkofalowców. Dlatego nie ma tutaj ochów i achów na temat telegrafii i fal krótkich, zawodów i innych tym podobnych rzeczy.

Wprawdzie efekt końcowy będzie wiadomy, ale pomimo tego prosiłbym o powstrzymanie się od 5 stron komentarzy na temat dlaczego nie ma tu tego, czy tamtego i dlaczego jest tu w zasadzie sam UKF.