O czym można rozmawiać na pasmach radioamatorskich?
a co jest zabronione?
Ja funkcjonowałem w Warszawie na 145.250. To klubowy kanał klubu SP5PTR. Zjwisko spożywania na tym kanale nie występowało i nadal nie występuje.
Podobnie jak w klubie, no bo to był szkolny klub przy Technikum Radiowym przy ZR Kasprzaka. Nadużywania nie było.
No może czasem jakieś drobne piwo. Zresztą w pewnym momencie dyrektor szkoły wydał zakaz i piwa też nie było.
Lata 70-te. Druga połowa, do poranka 13 grudnia 1981.

Myślę że to kwestia kultury osobistej. Czy ktoś się w stanie nadmiernym chce afiszować publicznie, czy raczej w zamknietym gronie uczestników biesiady.
Strasznie niesmacznie czuje się człek trzeźwy gdy znajdzie się w środku mocno pijanego towarzystwa.
Więc może jednak oszczędzać tych przeżyć innym słuchającym na paśmie. Tym po kilku głębszych to egal wesoły.