Zamiar budowy statutowej siedziby PZK.
Czytam wasze wypowiedzi i odlecieliście jak bociany na zimę. Czy zeszliście do poziomu kolorowych czasopism dla.... Kto wam pozwolił liczyć pieniądze w cudzej kieszeni. Tym bardziej pieniądze dzieci. Jeżeli dzieciaka coś interesuje to będzie ciułał aż kupi. I wtedy to szanuje. Ale też w tym jest rola rodziców. Ja swoje pierwsze radio lutowałem z ojcem lutownicą grzaną w piecu z diodą DOGxx i tranzystorem TG2. A tak naprawdę to najbardziej zaraźliwe były Horyzonty Techniki dla Dzieci. Nie wiem czemu niektórym odbija wielkopaństwo i wysyłają cudze dzieci do pracy. Za pracę w domu nikt im nie zapłaci bo to obowiązek. A praca na zewnątrz dwunastolatek? Pracę i to pod wzmożonym nadzorem może wykonywać 16 latek. Czy można pobierać składkę od dzieciaków. Tak. Ile tyle aby nawiązała się więż z klubem maksymalnie 2 zł miesięcznie. Zresztą jeszcze jest jedna sprawa to ubezpieczenie tych dzieciaków i prowadzącego zajęcia. Jeżeli zajęcia są w szkole i prowadzi nauczyciel to podchodzi to pod działalność szkolną ale po za szkołą? Zresztą przypomnimy sobie co nam sprawiało frajdę w wieku 10 15 lat. Ilu biegało za lisem z własnoręcznie wykonanym odbiornikiem. Na obozie harcerskim większą frajdę dzieciakom sprawiało bieganie z walkie-talkie niż nie wiadomo jak wymyślne QSO cw.