Zamiar budowy statutowej siedziby PZK.
    SP6OUJ. pisze:

Pewne działania nie przyniosa przychodu ani LOKowi, ani PZK, czy ZHP. To tak samo jak by chcieć kasę od uczniów za naukę w szkole podstawowej, bo się budźet nie bilansuje. Oświata, kultura, to sa sfery, do których sie dopłaca. To samo dotyczy klubów. Gdybym kazał płacić młodzieży za zajęcia, to pewnie by nikt nie pozostał. Może ci, co mają zamożnych rodziców. I tak dobrze, że kupuja im do lutowania KITy, które mogą składać w klubie. Gdyby jednak okazało się, że trzeba opłacać pomieszczenie, prąd, wodę, jeszcze inne rzeczy, to by sie okazało, że kwota za zajęcia była by tak wysoka, że by na nią nie było stać młodych ludzi.

Przeczytaj co napisałem, a potem jeszcze raz i postaraj się zrozumieć. Pisałem raczej prostym językiem.