Pilna prośba o pomoc
    Sprawdx pisze:

sp9nrb pisze:

Oj gdyby nie logarytmy to by to zadanie rozwiązała moja wnuczka z podstawówki ta z 4 klasy szkoły podstawowej. logarytmy podniosły zadanie na poziom szkoły średniej. Ale chyba student rozwiązał zadanie bo zniknął. Poszedł na 5 etapowy tryb zaliczenia zakuć, zapić, zdać, zapić, zapomnieć.

Mogę prosić kontakt do Panskuej wnuczki?

Panie student:
1. Szukałeś pan jeleni aby rozwiązali zadanie. Nie tędy droga.
2. Zadanie pochodzi ze skryptu. Czyli w zasobach studenckich musiało być pełne rozwiązanie. Dlaczego koledzy odcięli pana od tego? Czymś się pan naraził kolegom?
3. Czy nie masz pan problemów pytając o adres? To jest na granicy prawa.

4. Gdyby zadania zostało rozwiązane to i tak byś go pan nie obronił.
5. Zadanie które pan miałeś jest tym najłatwiejszym. A co gdyby weszła strefa Fresnela?
6. Zamiast podziękować za pomoc to panie student macie pretensje. O co? Kilka osób na tym forum to jest ich zawód. Za takie obliczenia im płacą. A ty im nawet dobrego słowa w podziękowaniu.
7. Miałeś zrobić to na kartce porządnie. Jako student powinieneś bez problemu posługiwać się Matlabem a nawet Word-em. A ty co? napisałeś ileś cyfr i się dziwisz, że cisza. Nawet jakbyś wprowadził to do Exela to też by wyszły bzdury bo nawet nie użyłeś poprawnie nawiasów.
8. Ile razy byłeś na konsultacjach? Wykładowcy siedzą jak te ....... a studenci maja to w poważaniu a jak dopuszczenie do sesji to płacz?

Pnie student. Moja propozycja jest taka, że zamknij pan drzwi z drugiej strony i nigdy ich nie otwieraj. Nikt tu za panem płakać nie będzie. Amen!