Pilna prośba o pomoc
    sp5ufe pisze:

Tragicznych to my mamy wykładowców i uczelnie które dopuszczają by student II sem nie wiedział co to jest BER i co z nim zrobić (i jak powiązać W z dbm lub dbW)

1. Studia to nie podstawówka gdzie nauczyciel za rączkę prowadzi. Tu trzeba dużo wysiłku własnego a nauczyciel jest od kierowania kształceniem. Nikt przyszłego inżyniera za rączkę nie poprowadzi. A jak będzie głupi to pozabija ludzi lub sam się zabije.

2. Student zalicza matematykę i fizykę. To nie umie tam zdobytej wiedzy wykorzystać? W przemyśle nie ma gotowych regułek tam trzeba myśleć.
3. Jest powiedzenie aby skończyć studia należy wykazać się wiedzą lub cwaniactwem. A ten człowiek czym się wykazał?
4. Tak masz rację zgodnie z regulaminem studiów po opuszczeniu trzecich obowiązkowych zajęć (ćwiczeń powinien być już relegowany)
5. Studia to nie podstawówka, że wszyscy muszą ją skończyć.
6. Wiele studiuje bo: ma alimenty, bo ma utrzymanie ze strony rodziców, bo ma masę ulg na legitymację studencką. Bo ma stypendium socjalne. Jak zawali sesję to to bierze papiery i przenosi się na inną uczelnię. I tak do 26 roku życia.