Zamiar budowy statutowej siedziby PZK.
No to raczej takie plany rozwoju biznesowej działalności PZK nie zaczynałbym od celu - posiadania własnej siedziby tylko raczej jako cel pokazałbym wzrost dochodów PZK poprzez komercyjną działalność szkoleniową.

Potrzebny jest bizness plan:
Jakie jest zapotrzebowanie rynku, konkurencja, jaki z tego uzyska się przychód, jakie są potrzebne na ten cel inwestycje - instruktorzy, sprzęt, wynajęcie lub zakup pomieszczeń.

Z tego nam powinno wyjść czy bardziej się opłaci wynajmować pomieszczenia na te kursy czy je posiadać.

Można by najpierw zacząć od rozpoczęcia takiej działalności w wynajmowanych salach i jak szkoleniowy biznes ruszy to być może ta działalność sfinansuje za kilka lat budowę siedziby. Bo się będzie bardziej opłacać.