Zamiar budowy statutowej siedziby PZK.
Koledzy zaczynają się prywatne wycieczki, bo to łatwiejsze niż coś sensownego wymyślić. PZK może zarabiać tylko praktycznie na szkoleniach, nie tylko krótkofalarskich. Tylko trzeba poszukać kierunków. Takie kierunki to szkolenia na uprawnienia operatora lotniczego bardzo podobne do naszych. A zapotrzebowanie to szybownicy, moto-szybownicy lotniarze. Wiadomo egzamin państwowy ale trochę chętnych by było. Szkolenia na potrzeby samorządów. Nie tylko sama obsługa ale i z zasad prowadzenia korespondencji. Fakt trzeba by zainwestować w wykładowców i ich wyposażenie ale to jest do ugryzienia. Licząc gminy i powiaty do jest duży obszar działania. Temat już kiedyś realizowany to politechnizacja młodzieży, z tym, że tu by bardziej trzeba zaczynać od pracowni bardziej radiotechnicznych. Tylko komu by się chciało.