Krótkofalowanie, antenki a rozrusznik serca
ad1. Z tego wynika, żeś życie studenckie zaliczył albo/i także budowlańca.
ad2. Jesteśmy w środowisku osób w którym jedną z podstaw bezpieczeństwa jest znajomość pól elektromagnetycznych. Pola wywołujące alarm w przyrządzie (GM3120) to 0.4uT i/lub 40 V/m. Fakt, że polskie normy są mniej surowe chociaż dla KF i UKF jest 7V/m a dla UKF powyżej 300 MHz 0.1 W/m2. Jakie są komentarze? Dla ilu osób arkusz Dionizego to czarna magia? Jak chcesz dotrzeć do tych ludzi? Zapytaj o Założenie Poytinga. Badania były prowadzone w czasie i po IIWŚ. Przez wiele lat wyniki szkodliwości pól a szczególnie mikrofalowych były utajnione aby nie płacić ludziom odszkodowań. Zresztą dla wielu lekarzy to czarna magia a tylko niektórzy z medycyny pracy wiedzą o co chodzi.
Teraz, pola dla miejsc dostępnych dla ludności są z reguły zachowane. Ale występują lokalne pola będące efektem pracy różnych urządzeń i to może być problem.