Tygodnik Krótkofalowca - last call
  SP9GMK pisze:

  Pytania:

  1. Przy jakich instytucjach Wasza redakcja posiada akredytacje??
  - Sejm RP?
  - Senat RP?
  - UKE?
  - MC
  - MON?
  - Inne??
  2. Kto jest de iure wydawcą ,,Tygodnika Krótkofalowca"?
  - PZK??
  - konkretna osoba fizyczna??
  3. Ile punktów ma przypisanych ,,Tygodnik Krótkofalowca" jako publikacja i dlaczego jeszcze nic nie zrobiono aby ten stan zmienić?
  - Nie ma Was ani w bazie JCR ani też nie przyznano Wam jeszcze Impact Factor
  - Trochę przespaliście sprawę bo najwcześniej w przyszłym roku może być przeprowadzana ponowna ocena - z resztą warto poczytać TO i stronę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  4. Czy dla ,,Tygodnika Krótkofalowca" został już nadany już numer ISSN oraz czy Tygodnik został już zaresjestrowany w Repzytorium Cyfrowym Biblioteki Narodowej ?
  - jeśli jeszcze tego nie zrobiono, to kiedy ma to nastąpić??
  - rozumiem, że Redakcja i Wydawca TK są świadomi co to jest tzw.
  ,,Egzemplarz Obowiązkowy ??
  5. Czy Redakcja TK wystawia dla osób współpracujących legitymacje prasowe oraz zaświadczenia potwierdzające współpracę niezbędne dla uzyskania Międzynarodowej Legitymacji Dziennikarskiej czy to za pośrednictwem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich czy też Stowarzyszenia Dziennikarzy RP
  6. Gdzie jest dostępny dokument zawierający tzw. ,,Wskazówki Redakcyjne" - przykładowo podobny do TEGO
  7. Czy redakcja zapewnia narzędzia pracy w postaci licencji na oprogramowanie (np. Adobe Photoshop, Adobe InDesign lub cały pakiet Master CC)??Czy to wszystko dotyczy też publikacji wyłącznie w internecie i bezpłatnych? A jak pamiętam, to "TK" jest publikowany tylko i wyłącznie w internecie i jest dostępny zupełnie za darmo.
Idąc dalej. Czy to wszystko co powyżej napisał Kol. SP9GMK dotyczy też cotygodniowego informatora sieci sklepów Biedronka, który mi wciskają w postaci "papierowej" do skrzynki pocztowej? Czy każdy numer tego wydawnictwa jest przekazywany do Biblioteki Narodowej? Czy redaktorzy tego tygodnika reklamowego mają legitymacje prasowe i mogą korzystać na przykład z prawa nieujawniania osobowego źródła informacji prasowej?


  PRZEJDŹ NA FORUM