FlexRadio 6600
    SP7IDX pisze:

    dlatego postanowiłem dokonać radykalnej zmiany u siebie bo tyle pozytywnych opinii a przede wszystkim możliwości techniczne nie pozostawiają tutaj cienia wątpliwości i to że bierzesz sobie Maestro idziesz na tarasik sączysz cofe i masz bez kabli bez tej plataniny podglad i prace wszystkiego co sie rusza wesoły

    coś ich zmusiło do zmiany polityki choc tylko juz sugerują ze jest możliwość kupna w EU ale nie wywierają na Tobie presji o utracie gwarancji itd itd , ale pomimo ze tam jest to taniej mi z pewnego powodu pasuje zakup w EU


Może wykorzystali kanadyjsko - europejską umowę handlową. Kiedyś na ich stronie stał napis "Z uwagi na skomplikowane relacje z UE ..."
Idziesz na tarasik, albo zostawiasz maestro, uruchamiasz smartlinka i idziesz do pracy i robisz DXy. bardzo szczęśliwy
Jak pisałem, nie zdecydowałem się, na smartsdr 2.0 ze Smartlinkiem i nie tylko dlatego, ze trzeba było 200 USD dopłacić, ale także dlatego, że nie wyorażam sobie zostawić właczone radio i wyjść na 9 godzin z chaty.
Dwa (w F-6300, F-6400) lub cztery (w F-6600) pasma jednocześnie bezcenne.
CW bajka, regulowane filtry bezkonkurencyjne.
Cyfrówki prościzna, przy SSB trzeba trochę popracować nad ustawieniami equalizera Tx.
Z ustawieniami to jest tak, że wszyscy klepali 59 i jakoś to szło, aż kiedyś kolega z SP8 powiedział prawdę "Wiesz co? Masz modulację skuteczną do bólu, taką że aż nie daje się słuchać. zrób coś z tym"


  PRZEJDŹ NA FORUM