Tygodnik Krótkofalowca ???
coś się stało?
Kolego za artykuł 10 str A4 po uwzględnieniu praw autorskich po podatkach jako wolny strzelec dostaniesz od 200 do 400 zł. A jak mocno potrzebujesz artykułu to aby cię opublikowali to ty musisz tyle zapłacić.
Piszesz, że to dla ciebie nie są pieniądze. Ale pamiętaj, ze są ludzie dla których to są pieniądze. I z tych pieniędzy mogą sobie kupić drut na antenę lub coś innego do swego hobby. Z drugiej strony to nie wyjdą duże pieniądze. Podałem orientacyjny czas potrzebny na wykonanie poszczególnych czynności, to nie wyjdą duże pieniądze ale zaangażowanie emeryta z rekompensatą finansową może być bezcenne.
Ostatnio obydwaj uczestniczyliśmy na tym forum w dyskusji na temat PKL. Kilku kolegów wyraziło swoje opinie. Niektórzy opatrzyli je dodatkowymi komentarzami jak i ozdobnikami. Teraz wystarczy tą dyskusję zebrać do kupy, opisać co można zdobyć i użyć na antenę jakie są wady i zalety. Takich dyskusji na PKI jak i elektrodzie jest wiele. Zebranie tego materiału w jeden artykuł może być przydatne dla innych. I taka była myśl tego punktu.


  PRZEJDŹ NA FORUM