Ciekawe ogłoszenia na giełdzie QRZ.PL
ciekawe , wesołe , niebanalne
    Ares pisze:


    ...........Listy głównych klubów trochę stopniały bo wiele ludzi zrezygnowało na rzecz krótkofalarstwa bo pasmo 11m częściej głuche teraz, a licencje łatwo zrobić ale jeszcze trochę zostało...
    http://www.alfatango.pl/index.php?action=members..........

No wiec tak: jak zapewne wiesz nigdy nie ukrywałem tego na forum PKI że początki mojej przygody z radiem były w grupie AT. Po uzyskaniu licencji zaniechałem pracy na 555.
Nie mam pojęcia skąd masz ten w/w spis, znam nawet osobiście wiele koleżanek i kolegów tam wymienionych którzy już dawno zaniechali pracy na jakimkolwiek paśmie, zdecydowana większość z nich nigdy nie miała znaku krótkofalarskiego. Wiec podajesz totalnie fałszywe informacje. Tylko jedna osoba tam wymieniona posiada znak krótkofalarski ale jest totalnie nie aktywna na KF'ie, więc nie grzeszy. Mój pierwszy unit # 119 ma już ktoś inny, natomiast drugi # 077 został skutecznie wykreślony z directory grupy AT.
Znasz tylko a może aż ok 10% prawdy i stanu realnego wez i pohamuj się z publikacją podobnych jak wyżej totalnych pierd bo tylko ośmieszasz się. Potrzebne to jest Tobie ??????
_____________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM