Komisja Statutowa PZK.
    SP6OUJ. pisze:

... próba zniesławienia mnie nawet po nasłaniu na mnie prokuratury spełzła na niczym. Prokuratura umorzyła postępowanie nie dopatrując się popełnienia czynu zabronionego.

Czy prawdą jest, że prokuratura w postanowieniu o umorzeniu stwierdziła, że nie dopatrzyła się czynu zabronionego, ale doszło do złamania przepisów wewnątrzorganizacyjnych PZK?

SP6OUJ. pisze:

Nawet gdyby ci się udało doprowadzić do przegłosowania na Walnym, aby usunięto mnie z PZK, to musi być tego powód. Wtedy ja wytoczę powództwo PZK o bezprawne usunięcie, co będzie też skutkowało wytoczeniem kolejnego o zniesławienie. Uwierz mi, mam w tym duże doświadczenie. Mam na stałe u mnie profesjonalnego radcę prawnego, a w tej chwili zastępstwo procesowe to kwota ponad 3 tys. zł. Skoro chcesz narażać PZK na takie koszty, to droga wolna. Tylko w tym roku wygrałem w sądach ponad 130 tys. zł. Próbuj zatem swoich sił.

Dlaczego mając takie doświadczenie, przed Zjazdem w Burzeninie podkuliłeś ogon i uciekłeś z PZK zamiast się bronić? Gdy tylko Zjazd się skończył to wróciłeś już w innym oddziale.
Czy napisałem nieprawdę?
Czy stwierdzenie prokuratury nie jest wystarczające, aby Cię wyrzucić?

W ogóle to miej pretensje do swojego kolegi SP9AKI. To on upomniał się o tą sprawę. Ja potwierdziłem, że taki wniosek istnieje.
Jeżeli chcesz wiedzieć to w mojej prywatnej opinii szkoda na Ciebie czasu. Jeżeli Zjazd uzna, że szkoda pary, aby zajmować się Tobą, to pod pociąg się nie rzucę.

Co do tajemnicy korespondencji to nie zastrzegłeś poufności, a ponadto jak sam twierdzisz jestem osobą publiczną. W związku z tym kierowana do mnie korespondencja służbowa nie może być poufna. Nie zaprzeczysz, że "wezwanie" które do mnie skierowałeś nie jest korespondencją prywatną. Poza tym strasznie się motasz "pomówienie", potem "bezprawne usunięcie" (poproszę o paragraf) i teraz tajemnica korespondencji. Sam nie wiesz na co się zdecydować.

Na koniec.
Jeżeli masz ochotę, możesz kandydować do GKR. Z przyjemnością zrezygnuję na Twoją rzecz z przewodniczenia Komisji, nawet z członkostwa w GKR.
Jesteś taki chętny, aktywny i tyle możesz dla Związku zrobić. Wchodzisz w to? A może obaj z Jackiem SP9AKI wejdziecie do GKR?
W najbliższym czasie będą wybory.