MP ARKI. czyli......
Koledzy czytać hadko.
1. Większość z nas ma inżyniera lub technika nauk technicznych. A czytania ze zrozumieniem i matematyki powinni się uczyć od swoich wnuków (tych z podstawówki).
2. W między czasie podałem kilka propozycji i wszystkie są niewygodne. A to dlatego, bo naruszają istniejący status w którym czujecie się jak ryba w wodzie, macie opanowane techniki zwyciężania i każde utrudnienie nieważne, ze wyrównujące szanse jest nie do przyjęcia.
3. Koledzy kopiecie się po kostkach w różnych tematach. Ja rozumiem wiek, rozumiem, ze zrobiono już cała listę dxów i jedyne co pozostało to podogryzać kolegom. Ale koledzy przejdźcie na priva tam będziecie mieli cały dodatkowy słownik wyrazów brzydkich, będziecie mogli sobie pokazywać język lub drugą buzię.
4. Trochę śmieszne na forum krótkofalarskim jest ukrywanie swojego znaku. Jeżeli przed chwilą ogłaszało się swoją obecność całemu światu mocą 5 kW a na forum chce się pozostać NN to może znaczyć tyle samo co maska na twarzy (niesfornego) kibica. Drugi element tej śmieszności to fakt, że nie ma w internecie bezimienności. Jest IP i każda piszący jest archiwizowany (bo musi być archiwizowany) po IP. A to oznacza, że jest znany komputer a to się równa znany człowiek.
A na koniec aż chce się zacytować stare powiedzenie szkolne "Cisza na morzu a kto się odezwie ten (zimowy śnieżny )ludzik.