AK-3/2 Opinie i komentarze związane z tą anteną.
    SP9SM pisze:

Część!
    Ja swoją dostałem jako uszkodzoną (spalona cewka). Po nawinięciu nowej cewki antena dość źle się stroiła i dlatego zmuszony byłem kombinować. Zmieniłem ilość zwojów i zamieniełem miejscami odczep na cewce. Dopiero w tym momencie uzyskałem rezonans i przyzwoity SWR 1:1,2. Ale o ile z nadawaniem nie było problemu, było mnie słychać bardzo daleko, o tyle z odbiorem miałem kłopot. Można powiedzieć, że moja antena była "głucha". Nie mniej chodziła przez jakiś czas na dwóch pasmach (2m -70cm). Niestety nie miałem miejsca żeby ją przestawić, dlatego zmieniłem na DK7ZB.

AK-3/2 na dwóch pasmach? Przecież to monobandowa antena. I dlaczego skoro dostałeś ją jako uszkodzoną to jej nie odesłałeś w ramach rękojmi/gwarancji? Po takich zmianach faktycznie antena mogła ogłuchnąć wesoły