Komisja Statutowa PZK.
    SP9GMK pisze:

sp9mrn pisze:

Prosta matematyka.
      Z dużym zdziwieniem stwierdzam, że matura nie zawsze wystarcza, żeby to pojąć.
      przy 33 oddziałach, prezydium i komisji rewizyjnej to około 40 osób. Daje to średnio 200 zł na osobę.
      Racjonalny pociąg do Warszawy (z Katowic 6.50) kosztuje 150zł (2 klasa) to daje w obie strony 3 stówy - powyżej średniej.

No Kolego SP9MRN, jak dla Kolegi jedynym RACJONALNYM sposobem dotarcia do Warszawy na Posiedzenie ZG PZK jest przejazd najdroższym możliwym pociągiem w ofercie PKP to ja chyba nie mam więcej pytań...Wy tam to chyba choć troszkę chcecie sobie te funkcje popiastować aniołek

SP9MRN pisze:

Poneważ ludzie jeźdżą również z tańszych miejsc lub grupują się w celu jazdy samochodem, to jakoś to się wyrównuje. No i zwykle (tak wynika z ostatnich lat)umarycznie kosztuje koło 8000 razem z salą, kilkoma słoikami kawy, paczką herbaty. Czajniki mamy własne.
      Nie trzeba się do tego kąpać w mleku (btw kozim a nie kokosowym). Możesz mi zafundować przejazd, wyjdzie taniej.

Pośrednio każdy z członków PZK ten przejazd i nie tylko ,,funduje" - no ale jakże prosto jest wydawać nie do końca swoje pieniądze...a tanie jak najbardzej da się:

No ale Wy Funkcyjni wiecie lepiej:

...

Drogi Grzegorzu,
zachowujesz się jak typowy /przepraszam za wyrażenie/ "jebaka-teoretyk".
Wszystko z poziomu wiedzy i umiejętności takiego teoretyka jest możliwe.
Dlatego też najprościej jest udowodnić takiemu nieudacznikowi jak Romek SP9MRN
że wszystko jest możliwe na własnym przykładzie.
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś został Prezesem Oddziału w Katowicach,
nic nie stoi na przeszkodzie abyś został członkiem ZG reprezentującym Katowice,
nic nie stoi na przeszkodzie abyś został delegatem na Zjazd z oddziału Katowice.
I wtedy możesz udowodnić temu nieudacznikowi MRNowi jak szybko i sprawnie można
uzdrowić PZK.
Ale na początek /bo to jest łatwiejsze/ możesz poddać pod dyskusję pomysł powołania
nowej organizacji krótkofalarskiej w Polsce.To przecież "bułka z masłem" i "małe piwo".
Powiem więcej, możesz od razu zabrać się za tworzenie takiej organizacji-to łatwe, proste i przyjemne.
Potem od razu zabierz się za wcielanie PZK do tej nowej organizacji bo IARU jest wyjątkowo konserwatywną organizacją
i nie zna pojęcia "podmiot wiodący". Więc Twoja nowa organizacja musiała by być co najmniej dwa razy większa
aby IARU zdecydowało się na zmianę swoich zasad.

Ale na początek możesz udowodnić że nie jesteś teoretykiem.
Zestaw proszę i zaprezentuj tanie połączenie "Polskim busem" z Gliwic do Warszawy i z powrotem tego samego dnia
o następujących parametrach:
przyjazd do Warszawy o 9:00 i wyjazd z Warszawy do Gliwic o 18:00.

I nie przesadź też z TLK bo nikt nie bedzie jechał do Warszawy całą noc
aby potem cały dzień drzemać na posiedzeniu zamiast brac czynny i świadomy udział.
Tylko nie przesadź z racjonalnością połączenia bo najracjonalniej to jest
jak sądzę w Twoim rozumieniu pojechać rowerem.

No to do dzieła "teoretyku"!

Andrzej sp9eno