QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
    Ares pisze:    ......W tym roku zrobiłeś aż 95 łączności SSB gratuluje aktywności no to chyba szczyt twoich możliwości sprzętowo-operatorskich .......Widzę że masz totalne trudności w odczytaniu i zrozumieniu prostego przekazu w tym jak i w wielu innych wątkach. W grzecznej i kulturalnej formie zadałem Tobie proste pytanie kim jesteś ze proponujesz zamknięcie wątku. Ty jak zwykle masz problem z prostą odpowiedzią w kulturalny sposób.
Ty natomiast nie mając żadnej podstawy do agresji to żebyś mógł to byś poruszył w grobie moich praszczurów tylko po to żeby mi przywalić nie mając totalnie żadnych argumentów. Czy ja w poście do Ciebie poruszyłem temat ilości Twoich łączności lub ilości Twoich postów ????? Z w/w wymówkami urwałeś się totalnie z choinki, bo jak niby inaczej.
Twoja działalność w zawodach i ilość zrobionych QSO jest mi totalnie raczej zwisająca. Kolejne pytanie a kto to(wychwalanie się) widział ????? Chyba ten ze szklanym okiem. Skoro Ty mogłeś odszukać moje łączności to ja bym chętnie odszukał Twoje, tylko kogo mam szukać ????? Obawiasz się ujawnić, zapewne masz ku temu spore powody. Jako anonim możesz więcej ode mnie, ja muszę trzymać się regulaminu.
Żeby zbytnio nie przedłużać to moja rada jest taka: włóż czerep pod zimną wodę i jak ochłoniesz czyli przestaniesz kierować się niezdrowymi emocjami tylko zdrowym rozsądkiem to możesz do mnie napisać na priv. Wtedy wypłacz swoje gorzkie żale i krokodyle łzy.
Skoro poruszasz mój poziom to ja o Twoim poziomie kultury nie wypowiem się bo jaki to miałoby sens i tak będziesz miał problem ze zrozumieniem mojego wywodu tak jak zwykle.
Mimo wszystko nie jestem Twoim wrogiem i trzymaj się w zdrowiu.
______________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM