Jak to trafia na mapę?
  rad_n pisze:

   sp3qfe pisze:


   Świetnie to ująłeś. Nawiąże więc do wcześniejszych wypowiedzi (innych osób).... skoro mamy tu wielu znawców i speców (jak to było? średnio zaawansowany webmaster), to może stworzymy własny polski serwis o podobycgh cechach jak aprs.fi?


  Miałem się już nie udzielać, ale tylko sprostuję - pisałem że średnio zaawansowany webmaster może szybko i łatwo napisać aplikację webową wykorzystującą aprs.fi (legalnie) a nie że napisze odpowiednik tego serwisu (bez wykorzystywania API z aprs.fi). Po raz kolejny przekręcasz moje słowa (albo nie rozumiesz różnicy między tymi dwoma przypadkami).

  Co do mojej propozycji "łaty" na APRS-IS (z zachowaniem możliwości wysyłania ramek internetem przez zwykłych krótkofalowców i z wykorzystaniem już istniejących aplikacji) pisałem na tym forum co najmniej dwa razy (nie licząc trzeciego razu z wczoraj - post był na forum krótko) ale odzew był zerowy. Wszystkie moje posty z tego forum poszły wczoraj na /dev/null ale w RSS jeszcze znajdziesz moją wczorajszą propozycję tymczasowej "łaty" - jeśli jesteś REALNIE tym zainteresowany a nie tylko postulujesz co powinni zrobić inni, bo "postulatorów co powinno się zrobić", którzy na dodatek nie do końca wiedzą o czym piszą, to tu jest od groma (co najmniej tylu co osób czepiających się "anonimów", czy uważających, że na forum można napisać każdą bzdurę byle grzecznym tonem - uprzedzając, to nie o Tobie) ale jak przyjdzie co do czego i trzeba rozmawiać o technicznych konkretach, to nagle "działacze" nie mają nic do powiedzenia albo to co mówią nijak nie przystaje do rzeczywistości.

  Edit: Po prostu to forum nie nadaje się do dyskutowania o kwestiach z okolic IT - każda dyskusja zostaje sprowadzona do "średniej forumowej" (nie chcę przez to napisać, że nie ma tu ludzi "kumatych") i szybko rzeczowa i konkretna dyskusja przenosi się na inne kanały komunikacyjne - tu jest za duży hydepark.


Ja Ci nic w usta nie wkładam i nie przeinaczam Twoich słów. Po prostu napisałem, że moim zdaniem "średnio zawansowany webmaster" powinien sobie dać radę ze stworzeniem podobnego serwisu. Ty pisałeś, coś zupełnie innego o "średnio zaawanosowanym webmastzerze".... i w innycm kontekście. Niestety nie można tego zweryfikować, bo okazuje się, że to jest skasowane.


  PRZEJDŹ NA FORUM