Brakuje radiostacji wakacyjnych z obozów, kolonii ...
    Wolf pisze:

sq6ade pisze:

Dzieci należy trzymać z dala od organizacji paramilitarnych.
    Dlaczego? Rozsądnie prowadzone są bardzo odpowiednim miejscem na edukację w "przedmiotach ścisłych", o ile ich działalność nie ogranicza się do manifestacji, procesji bądź też bezmyślnego biegania po lesie. Wiem z autopsji, bo od prawie 10 lat siedzę w tym środowisku i obok całej masy beznadziejnych organizacji z parciem wierchuszki na szkło połaczonej z ogłupianiem młodzieży, to są też i sensowne organizacje.

W jednej z nich prawdopodobnie w tym roku szkolnym wdrożymy kursy na świadectwa operatora - jeśli z grupy 30 - 50 przeszkolonych, połowa zda egzamin, a choćby kilka osób wystąpi o pozwolenie i trochę popracuje pod własnym znakiem to będzie to moim zdaniem zawsze jakaś wartość dodana.

Młodzieży siedzącej teraz cały czas przed kompem nawet
bezmyślne bieganie po lesie wyjdzie na zdrowie.