Dobra dusza z Analizatorem antenowym UKF i kilkoma antenami dookólnymi na testy w Bielsku-Białej
Siema,
Początkiem miesiąca przeprowadziłem się do BB. Dzisiaj próbowałem zawiesić na balkonie moją MV2000, włoską podróbkę Diamonda V2000 (50MHz - 144MHz - 430MHz) Problem w tym, że efekt końcowy był w zasadzie taki sam jak to, co mam teraz przy użyciu zwykłej ćwiartki. Problemów może być kilka ale na pewno pasowało by porządnie przemierzyć tą antenę pod kątem SWR. Czy w takim razie ktoś ma w Bielsku albo okolicach analizator fungujący do 200MHz albo najlepiej z UHF?

Ponieważ antena jest naprawiana (klejona) po uszkodzeniu przez kuriera dwa lata temu i w zasadzie nigdy nie była używana jest możliwe, że jest po prostu uszkodzona. dlatego potrzebował bym jeszcze wykonać testy na jakiejś innej - na pewno działającej antenie.. Może być coś ala X30 X50 albo nawet jakaś samochodowa..

Czy ktoś może poratować?