Ćwiczenia łączności kryzysowej
    SP2LIG pisze:


    Jak sam widzisz totalne zero, brak zainteresowania. jeżeli taka myśl nie wyjdzie z OT to nie wyjdzie od nikogo innego.
    ______________
    Greg SP2LIG


Grzegorz, ale jeżeli siedzisz na tyłku przed komputerem i piszesz, że jak ktoś za Ciebie tego nie zrobi, to nie będzie, to z taką postawą faktycznie. Najlepiej zamknąć OT na patyk i zapomnieć o temacie.
Spędzasz na forum setki godzin pisząc czasem mądrze, czasem mniej. Uważasz, że to dobrze spożytkowany czas? Uważasz, że to faktycznie ma sens i jest najciekawszym zajęciem?
Jeśli tak, to OK. Jeśli uważasz, że fajnie byłoby coś zrobić. Czy to sieć EmCom, czy lekcję krótkofalarstwa dla dzieciaków w ramach "Lato w mieście" czy zorganizować spotkanie okolicznych krótkofalowców czy jakąkolwiek inną inicjatywę pożyteczną dla lokalnego środowiska, to skrzyknij okolicznych kolegów i zrób coś.
Skoro u nas udają się i zajęcia w ramach Radioreaktywacji, czy jakieś pikniki naukowe gdzie pokazujemy łączności, puszczamy balony, budujemy urządzenia. Znaczy da się, tylko nie leżymy z założonymi rękoma czekając, że ktoś zrobi za nas, tylko zakasamy rękawy i działamy. Świata nie zmienimy, ale lokalnie staramy się tworzyć ciekawe inicjatywy.
Właśnie za godzinkę mam spotkanie z organizatorami fajnej imprezy i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to weźmiemy w niej udział, jako kluby SP5POT i SP5MASR. Będziemy informować z pewnością o efektach.


  PRZEJDŹ NA FORUM