Ćwiczenia łączności kryzysowej
    SP2LIG pisze:

SWL_SP5 pisze:

.......BZDURY CZŁOWIEKU PLECIESZ !!!

W przypadku kataklizmu specjalistyczna grupa jedzie właśnie w oko cyklonu ponieważ taki sobie wybrała cel - bezinteresowną pomoc osobom poszkodowanym!!.......

SWL_SP5.

Chyba Tobie się oczy pomyliły i to totalnie, rzeczona specjalistyczna grupa wybrała sobie totalnie niewłaściwy cel. Wiesz dlaczego ????? Bo w oku cyklonu panuje totalna cisza a wiec nie ma tam poszkodowanych.
    W przyszłości to radzę wpierw sprawdzić może w encyklopedii lub w innych miarodajnych źródłach definicję nieznanych Tobie pojęć, bo wychodzi na to niestety że to Ty bzdury pleciesz. Wiem, wiem chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle.
    Sorrki, nie chciałem ale musiałem.

P.S. Sprawdz sobie na mapach pogodowych ale tych światowych to przekonasz się że tam gdzie jest oko cyklonu tam jest flauta.

1. Meteorolodzy opowiadają, że ten, kto ujrzał oko cyklonu, jest stracony
2. Oko cyklonu na Saturnie się nie przemieszcza na Ziemi wręcz odwrotnie

ze względu na powyższe odejmujemy 10 punktów Kol. SP2LIG w punktacji za merytoryczną wypowiedź. wesoły