Ćwiczenia łączności kryzysowej
    SWL_SP5 pisze:

.......BZDURY CZŁOWIEKU PLECIESZ !!!

W przypadku kataklizmu specjalistyczna grupa jedzie właśnie w oko cyklonu ponieważ taki sobie wybrała cel - bezinteresowną pomoc osobom poszkodowanym!!.......

SWL_SP5.

Chyba Tobie się oczy pomyliły i to totalnie, rzeczona specjalistyczna grupa wybrała sobie totalnie niewłaściwy cel. Wiesz dlaczego ????? Bo w oku cyklonu panuje totalna cisza a wiec nie ma tam poszkodowanych.
W przyszłości to radzę wpierw sprawdzić może w encyklopedii lub w innych miarodajnych źródłach definicję nieznanych Tobie pojęć, bo wychodzi na to niestety że to Ty bzdury pleciesz. Wiem, wiem chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle.
Sorrki, nie chciałem ale musiałem.

P.S. Sprawdz sobie na mapach pogodowych ale tych światowych to przekonasz się że tam gdzie jest oko cyklonu tam jest flauta.