Ćwiczenia łączności kryzysowej
  Waldi1954 pisze:

   SWL_SP5 pisze:

   Sorry ale przez nawałnicę która przeszła nad Polską tydzień temu tysiące osób wciąż jest bez prądu przez kilka dni więc jeśli mam być upierdliwy (przepraszam adminów za to słowo) to napiszę - jakie są cele PZK bo wielu członków tej organizacji nawet tego nie wie:

   A więc - jednym z głównych celów PZK jest pomoc ofiarom klęsk żywiołowych

   Sorry koledzy ale pomoc ofiarom klęsk żywiołowych to bezinteresowna pomoc czyli jak komuś dzieje się krzywda to rzucam wszystko i jadę a nie czekam na specjalne zaproszenie !!!


  A Ty rzuciłeś wszystko i pojechałeś pomóc? Czy tylko potrafisz pisać co powinna robić reszta ludzi?I znowu to samo!

CZY WY KOLEDZY WKOŃCU ZROZUMIECIE, ŻE JEŚLI POWOŁUJE SIĘ DO ŻYCIA SPECJALISTYCZNĄ GRUPĘ KTÓRA MA ZAGWARANTOWAĆ AMATORSKĄ ŁĄCZNOŚĆ KRYZYSOWĄ W CZASIE ZDARZEŃ KRYZYSOWYCH NA OBSZARACH POZBAWIONYCH POWSZECHNEJ ŁĄCZNOŚCI TELEKOMUNIKACYJNEJ TO W RAZIE ZAISTNIENIA TAKIEJ SYTUACJI - JEDZIE SIĘ TAM BEZ ZADAWANIA PYTAŃ??


EmCom PZK to nie jest reszta ludzi tylko grupa osób która podjęła się bardzo ważnego tematu! Ponadto ta grupa jest pod skrzydłami PZK czyli organizacji pożytku publicznego.


Trzeba być świadomym, że jak się np. wstępuje do PZK to czyta się regulamin a nie daje parafkę tylko po to, by zostać członkiem.  PRZEJDŹ NA FORUM