Ćwiczenia łączności kryzysowej
  SWL_SP5 pisze:


  Kolego Romanie BAL SP9MRN,

Głupia sprawa, ale nie jestem twoim kolegą. Ja mam imię, nazwisko a nawet znak - ty zaś jesteś anonimowym trollującym bytem na internetowym forum.
  SWL_SP5 pisze:


  Skoro nie jesteś w zarządzie EmCom PZK to na jakiej podstawie wypowiadasz się - gdzie jest miejsce EmCom PZK i kiedy powinien zapewnić łączność??

Widzisz, nie dość, że dawno temu współtworzyłem koncepcję EmComu, to na dodatek znam większość z wymienionych przez ciebie Kolegów i czasem z nimi o EmComie rozmawiam. Gdybyś nie był wyłącznie sieciowym trollem, to zapewne miałbyś możliwość porozmawiania z częścią z nich w Burzeninie. Może byś się czegoś dowiedział. Może dowiedziałbyś się, że Emcom nie jest OPP. Byłby to dobry początek do nauki czytania ze zrozumieniem.
Może wtedy nie zarzucałbyś im bezpodstawnie nieuzasadnionej bezczynności i nieudolności.

  SWL_SP5 pisze:


  Po drugie - dziecko to sobie mów do własnych dzieci (o ile je masz) a na forum staraj się zachowywać kulturę wypowiedzi ponieważ lekko przeginasz z tym swoim słownictwem w ostatnim czasie.
  Jako organizator "Zjazdu Technicznego w Burzeninie" gdzie jesteś odpowiedzialny za promocję, media, sponsorów, rejestrację, WWW - nie wypada pisać, że ktoś jest ograniczony intelektualnie ponieważ i taka osoba ma swoje prawa.

Piszę do ciebie tak, jak wymaga tego poziom Twoich wypowiedzi. Zachowujesz się jak rozkapryszony dziesięciolatek to jesteś tak traktowany. Przecież jesteś tylko forumowym bytem.
Zawsze może wkroczyć admin i mnie zdyscyplinować.
Jeżeli uważam, że pewne działania mógłby podjąć wyłącznie człowiek ograniczony - to oznacza tylko, że taka jest moja opinia. Nie ograniczam w żaden sposób niczyich praw.

*edit - cytowania  PRZEJDŹ NA FORUM