Ćwiczenia łączności kryzysowej
  sp9mrn pisze:


  Ludzie śmieją się z różnych rzeczy, na szczęście za to nie odpowiadam. Jeżeli ktoś nie rozumie, że EmCom nie jest potrzebny w miejscach, gdzie nie ma problemów z łącznością - to już jego sprawa.
  Powtarzana przez ciebie mantra o 17k5 ludzi bez prądu nie jest żadnym dowodem na brak łączności.

  Jak ktoś jest ograniczony intelektualnie to będzie zadawał zapewne takie pytania. Miejsce EmComu jest tam, gdzie zawodzi łączność w sytuacjach kryzysowych i należy ją stworzyć/backupować.
  Jeżeli nie ma problemów z łącznością - EmCom jest niepotrzebny.

  Kolejny dowód na niezrozumienie idei EmComu. Usuwanie skutków nawałnicy nie jest równoważne z zapewnianiem łączności w sytuacji, w której łączność nie zostala zerwana.
  Hmm, który raz to powtarzam - łączność nie została zerwana, więc EmCom nie ma tym razem nic do roboty.

  Akurat nie dziwi mnie, że nie wpadłeś na pomysł. Czytając Twoje wypowiedzi wyraźnie widać, że z wygenerowaniem jakiegoś racjonalnego pomysłu możesz mieć problemy.

  Na szczęście "ludzie rządzący Warszawą" rozumieją, że jeżeli nie ma problemów z łącznością, to nie należy wysyłać tam ludzi z EmComu.
  Tam należy wysłać ludzi, którzy potrafią walczyć ze skutkami nawałnicy. I parę agregatów prądotwórczych.
  Udało ci się wreszcie przyswoić prostą informację - tam jest działająca łączność?

  Nawet Jurkowi zdarza się napisać coś nieprzemyślanego. Co prawda jako Rewizor powinien się dłużej zastanawiać - ale jakoś to przeboleję. ;-)

  Zapewne za pomocą transceiverów EmCom mógł odegnać czarne chmury. I zneutralizować pioruny...
  Dziecko, EmCom nie jest do pokazywania, tylko do roboty - w sytuacjach braku łączności na terenach objętych sytuacją kryzysową.
  Nie wiesz co kogoś interesowało, bo ani nie znasz ludzi, którzy mogliby powiedzieć "nie interesuje nas to" ani oni tak nie mówili.
  Przestań zatem wymyślać bajki i podniecać się konikiem garbuskiem, bo przekroczyłeś już próg żałosności.

  mrnKolego Romanie BAL SP9MRN,

Skoro nie jesteś w zarządzie EmCom PZK to na jakiej podstawie wypowiadasz się - gdzie jest miejsce EmCom PZK i kiedy powinien zapewnić łączność??


Aktualny władze EmCom PZK wyglądają następująco:

Prezes: SP9XWM - Michał Wilczyński
I V-ce Prezes: SP9MLI -Leszek Kowalski
II V-ce Prezes ds. ćwiczeń: SQ8NYB - Przemysław Bratkowski
Sekretarz: SP5RE - Hubert Anysz
Członek zarządu: 3Z6AET - Robert Czapski
Członek zarządu: SQ3TGV - Błażej Busza
Członek zarządu: SP7WME - Krzysztof Gaudnik
Członek zarządu: SP9UO - Marek Czarnecki
Członek zarządu: SP1MPW - Paweł Nowakowski
Członek zarządu: SQ1WO - Wojciech Zieliński
Członek zarządu: SQ2MTK - Grzegorz Radtke
Członek zarządu: SQ2WSZ - Wojciech Szarpała


Po drugie - dziecko to sobie mów do własnych dzieci (o ile je masz) a na forum staraj się zachowywać kulturę wypowiedzi ponieważ lekko przeginasz z tym swoim słownictwem w ostatnim czasie.

Jako organizator "Zjazdu Technicznego w Burzeninie" gdzie jesteś odpowiedzialny za promocję, media, sponsorów, rejestrację, WWW - nie wypada pisać, że ktoś jest ograniczony intelektualnie ponieważ i taka osoba ma swoje prawa.


Nie jestem tobie wrogiem więc zrozum wreszcie, że jeśli powołuje się do życia organizację mającą pomagać innym to trzeba się liczyć z tym, że wiele osób będzie rozliczać taką organizację ze swojej działalności.


No sory ale EmCom PZK jest organizacją pożytku publicznego (OPP Nr KRS: 0000088401) więc mam pełne prawo wyrazić swoje zdanie o w/w organizacji a ty Romanie BAL SP9MRN nie możesz mnie mieszać z błotem za te zdanie.


Dziękuję za zrozumienie !  PRZEJDŹ NA FORUM