Ćwiczenia łączności kryzysowej
Zawsze mówiłem, że fajną rzeczą jest umieć czytać. Niestety jak ktoś nie potrafi zrozumieć co czyta, to lepiej, żeby nie czytał. Niestety nasz ulubiony kolega SWL_SP5 opanował wyłącznie zdolność czytania i podkreślania wybranych kawałków - nie do końca pojmując, że zdanie zwykle trzeba analizować w całości.

    SWL_SP5 pisze:    SP EmCom (SP Emergency Communications) jest specjalistyczną grupą Polskiego Związku Krótkofalowców (OPP Nr KRS: 0000088401), zajmującą się tematyką łączności kryzysowej realizowanej przez krótkofalowców oraz czynnie uczestniczącą w życiu społecznym kraju poprzez bezinteresowne niesienie pomocy obywatelom oraz wpieranie działań administracji publicznej w czasie zdarzeń kryzysowych, w zakresie przekazywania informacji z obszarów pozbawionych powszechnej łączności telekomunikacyjnej.


SP EmCom (SP Emergency Communications) jest specjalistyczną grupą Polskiego Związku Krótkofalowców (OPP Nr KRS: 0000088401), zajmującą się tematyką łączności kryzysowej realizowanej przez krótkofalowców oraz czynnie uczestniczącą w życiu społecznym kraju poprzez bezinteresowne niesienie pomocy obywatelom oraz wpieranie działań administracji publicznej w czasie zdarzeń kryzysowych, w zakresie przekazywania informacji z obszarów pozbawionych powszechnej łączności telekomunikacyjnej.

Tu nie było problemów z łącznością. Był problem z wyobraźnią, istnieniem i funkcjonowaniem systemu ostrzeżeń meteo, nienaturalnie wielkim i silnym zjawiskiem meteorologicznym - ale nie z łącznością.


mrn


  PRZEJDŹ NA FORUM