Nocne Łowy na Jankesów
noc z 11/12sierpnia 2017r. Miejsce Sokole-Kuźnica
Już po „Nocnych łowach”
Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym osobom, nie spodziewałem się takiej frekwencji. Przyjechało w sumie kilkanaście osób i kilku gości.
Było bardzo ciekawie tej nocy. Nawiedziły nas dwie dosyć mocne burze z silnymi porywami wiatru, podczas których w trybie pilnym musieliśmy rozłączać anteny i zabezpieczać radia przed przed deszczem, który padał nawet poziomo oczko Na całe szczęście żadne drzewo nie poleciało w naszą stronę. W drodze powrotnej leżało nieopodal dużo drzew.
Udało nam się nawiązać kilka łączności, aczkolwiek QRP w takich warunkach pogodowych nie sprawdziło się za bardzo. Było bardzo dobrze słychać stacje zagraniczne m.in. Kolumbia, Indonezja, Niemcy, Stany Zjednoczone, Rosja, Grecja, Włochy i pewnie parę jeszcze innych, ale trudno było z nimi nawiązać łączność.
Generalnie jestem bardzo zadowolony z frekwencji i miłego towarzystwa. Dwóch sympatycznych kolegów z pola namiotowego umilało nam czas grając do późnych godzin nocnych na trąbce oczko

Poniżej wrzucam kilka zdjęć które udało mi się zrobić z pola walki, czekam na pozostałe zdjęcia/ filmy od uczestników spotkania, które umieszczę w tym wątku.
To zdjęcie było zrobione o godzinie 22:40 wesoły


Kilka zdjęć od Grzegorza SQ2RBY
  PRZEJDŹ NA FORUM