Duobander a może nie.
  SP9GMK pisze:

  Po pierwsze tu akurat logika kompletnie nie trafiona - skąd aż takie ceny.


Tyle kosztują nowe samochody.

  SP9GMK pisze:

  Serio a wiesz dlaczego? Dlatego, że Kenwood czy Icom czy Yaesu, czy Alinco etc. to jest po pierwze jakość samego TRX-a na owielewyższym poziomie niż Baofeng/Pofung.


Nie sugeruję zakupu chińszczyzny. Po prostu szanuję budżet który kolega określił w pierwszym poście i nie wyskakuję z radiami przekraczającymi założoną kwotę kilkukrotnie (a TH-D74 jest chyba najdroższym ręczniakiem na rynku). Jest sporo sprzętów które można nabyć za około 800zł lub niewiele więcej, jak koledzy wymieniają: FT-7800/8800, IC-2720. Są to solidne, lubiane konstrukcje które dobrze robią to co mają robić, nie tracą na wartości i da się je naprawić (niekoniecznie własnymi rękoma).

  SP9GMK pisze:

  Akurat kilkuletnią Corse czy Fieste można spokojnie wyhaczyć za około 20000 PLN w dość dobrym stanie - i takie autko jak na początek jest w sam raz.


Akurat kilkuletniego Icoma czy Yaesu można spokojnie wyhaczyć za około 800 PLN w dość dobrym stanie - i takie radio jak na początek jest w sam raz.

Osobie która dopiero co zdała prawo jazdy nie zaproponuję zakupu Golfa 7 w wersji "R" za 170 tysięcy złotych, szczególnie jeśli określa swój budżet na 4 razy mniejszy.


  PRZEJDŹ NA FORUM