"Pozdrowienia" dla kolegi SP1JPM
Jak zostać pasmowym trolem poziom PRO.
Ale... nasze łączności są na TELEGRAFII A1 w tempach QRQ z odbiorem pamięciowym "z tyłu głowy operatora" Jest era cyfrowej komunikacji szerokopasmowej. Nasz gatunek jest ginący. Każdy kto jeszcze to potrafi i chce praktykować jest Klawy Gość i powinien być pod ochroną dziedzictwa UNESCO. Ja osobiście 100x wolę groteskę QSO z Kazikiem JPM, nieszkodliwą, od formalnie poprawnego QSO CW z korespondentem, który jednak nie reaguje na żadne niestandardowe pytania SLANGIEM czy kodem Q, ani otwartym tekstem, bo nie jest na takim poziomie wyszkolenia. Jestem zdania, że bohater tego wątku zasługuje na oczyszczenie z zarzutów w imię wyższego dobra, jakie współtworzy. I oby nadawał w zdrowiu jeszcze wiele lat !

sp3slu